Seminarai ir konsultacijos

Konsultacijos ketinantiems statytis rąstinį namą

Konsultuojame žmones ketinančius statytis rąstinį namą. Teikiame visapusišką informaciją apie rąstinius namus, jų tipus, savybes, eksploataciją ir t.t. medziagu parinkima, statybos technologija Taip pat padedame, konsultuojame

- padedame išsirinkti gamintoja, vykstame i vieta, teikiame savo rekomendacijas

- ivertiname gamintojo kvalifikacija, pastatytu namu kokybe

- padedame derybose, analizuojame sutartis, sudaryti sutarti,

- atliekame technine prieziura

Seminarai ir konsultacijos medinių namų gamintojams

MNGA teikia konsultacijas medinių namų gamintojams Rąstinių namų standartų diegimo, gamybos ir eksporto į užsienio rinkas klausimais.

Medinių namų gamintojų asociacija organizuoja seminarus medinių namų gamintojams, projektuotojams, architektams ir kt. specialistams dirbantiems medinės statybos srityje. Seminaruose skaityti pranešimus ir pasidalinti patirtimi kviečiami lektoriai iš užsienio.

2009 m. lapkričio mė. įvyko seminaras - diskusija „Medinių konstrukcijų ypatumai“ organizuotas Kauno technologijos universiteto ir Medinių namų gamintojų asociacijos, kuriame pranešimus skaitė ir į klausimus atsakinėjo KTU mokslininkai ir ekspertas iš Švedijos. Seminare dalyvavo virš 40 dalyvių, kurie astovavo įmones, dirbančias medinės statybos ir pramonės srityje.

2008 m. rugsėjo mėn. Vilniuje įvyko MNGA organizuotas seminaras „Šiuolaikiška medinių namų gamyba ir projektavimas“, kurio tema buvo skydiniai ir karkasiniai namai, jų gamyba ir projektavimas. Seminare pranešimus skaitė Weinmann Holzbausystemtecnnic GmbH vykdomasis direktorius  Hansbert Ott, Sema GmbH produktų vadovas Ralf Besserer ir Schuler Business Solutions atstovas Arūnas Razma.  

2007 m. gegužės mėn. Vilniuje įvyko seminaras tema „Skydinių ir karkasinių namų gamyba“. Seminare pranešimą skaitė Velso Universiteto (Anglija) Konstrukcijų ir Statybos tyrinėjimo skyriaus profesorius Michael Benfield.

2006 m. gruodžio mėn. įvyko MNGA organizuotas seminaras, kurio tema - Norvegijos rąstiniai pastatai, jų gamyba bei statybos standartai. Seminare pranešimą skaitė Norvegijos rąstinių namų statybos ekspertas George Fuller. Buvo pasidalinta patirtimi rąstinių namų standartizacijos srityje.